Balinskis un “Panthers” Sietlā piedzīvo sauso zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 0:4 (0:0, 0:1, 0:3) piekāpās Sietlas “Kraken” vienībai.

Balinskis šajā spēlē 14 minūtēs un 48 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē “Kraken” uzbrucējs Kailers Jamamoto atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Pjērs-Eduārs Belemārs dubultoja mājinieku pārsvaru, bet Aleksandrs Venbergs desmitajā minūtē panāca rezultātu 3:0 “Kraken” labā.

17. minūtē Ēli Tolvanens pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos “Panthers” vārtos.

Džoijs Dakords atvairīja visus 24 “Panthers” metienus, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 29 no 22 “Kraken” raidījumiem.

Balinskis šosezon 17 spēlēs ar “Panthers” guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Vienā mačā ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” aizsargs izcēlies ar vienu precīzu metienu.

“Panthers” ar 36 punktiem 28 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Kraken” ar 25 punktiem 30 cīņās ierindojas 12. pozīcijā Rietumu konferencē.

Balinska klubam nākamā spēle paredzēta 15. decembrī viesos plkst. 5:00 pret Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks”.