Balinskis šonakt viesosies Detroitā, Merzļikins uzņems “Lightning”

Elvis Merzļikins, hokejazinas.com

Elvis Merzļikins | Foto: Ben Jackson, NHL/Getty Images

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) paredzētas 12 spēles, ieskaitot Latvijas izlases hokejistu Elvja Merzļikina, Uvja Balinska un Teodora Bļugera pārstāvētajiem klubiem.

Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” šajā naktī plkst. 1:00 pēc Latvijas laika mājās cīnīsies pret Tampabejas “Lightning” klubu.

Šosezon sešās spēlēs vārtsargs izcīnījis divas uzvaras un kopumā atvairījis 89,8% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 3,14 vārtus.

Jau zināms, ka šajā cīņā Kolumbusas vārtus sargās Merzļikins.

“Blue Jackets” ar astoņiem punktiem deviņās spēlēs atrodas priekšpēdējā, 15. vietā Austrumu konferencē, bet “Lightning” ar 11 punktiem deviņos mačos ierindojas septītajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Citā mačā plkst. 1:00 Uvja Balinska Floridas “Panthers” komanda viesos krustos nūjas ar Detroitas “Red Wings” vienību.

Balinskis šosezon astoņās spēlēs punktus nav guvis un vidēji spēlē uz ledus pavadījis precīzi 14 minūtes.

Kopumā aizsargs izdarījis septiņis metienus pa vārtiem, izpildījis 12 spēka paņēmienus, bloķējis sešus pretinieku metienus, nopelnījis sešas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

“Panthers” ar deviņiem punktiem astoņos mačos atrodas 11. vietā Austrumu konferencē, bet “Red Wings” ar 13 punktiem desmit cīņās ieņem trešo pozīciju Austrumu konferencē.

Visbeidzot, savainotā Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks” vienība plkst. 4:00 pēc Latvijas laika izbraukumā spēlēs pret Sanhosē “Sharks” klubu.

Bļugers pirms sezonas sākuma guva savainojumu un vēl nav spēlējis. Kluba galvenais treneris Riks Tokets iepriekš paziņoja, ka drīzumā hokejists atsāks slidot, kā arī pēc pāris treniņu aizvadīšanas viņš atgriezīsies laukumā.

“Canucks” ar 13 punktiem deviņās spēlēs ierindojas ceturtajā pozīcijā Rietumu konferencē, bet “Sharks” ar vienu punktu deviņos mačos atrodas pēdējā, 32. vietā NHL.