Balinskis aizvada desmito spēli NHL karjerā, “Panthers” zaudē Bedārdam un “Blackhawks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda viesos ar rezultātu 2:5 (0:3, 0:1, 2:1) piekāpās Čikāgas “Blackhawks” vienībai.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 19 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Blackhawks” uzbrucējs Niks Folīno vairākumā atklāja mača rezultātu, desmitajā minūtē Ņikita Zaicevs dubultoja pārsvaru, bet 13. minūtē Teilors Hols guva trešos mājinieku vārtus.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Konors Bedārds palielināja “Blackhawks” priekšrocību līdz četrām ripām.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Olivers Ekmans-Larsons vairākumā vienus vārtus atguva, bet 13. minūtē Metjū Tkačuks samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem.

Pamatlaika pēdējā minūtē Filips Kuraševs gan pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Panthers” vārtos.

Petrs Mrazeks atvairīja 38 no 40 “Panthers” metieniem, bet Entonijs Stolarzs tika galā ar 19 no 23 “Blackhawks” raidījumiem.

Balinskis šosezon desmit spēlēs ar rezultativitāti nav izcēlies.

“Panthers” desmit cīņās tikuši pie 11 punktiem un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē, bet “Blackhawks” ar astoņiem punktiem desmit mačos ierindojas 13. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Balinska klubs aizvadīs 7. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets”.