Balinskim “-2”, “Panthers” pēdējā pārbudes spēlē piekāpjas “Lightning”

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” mājās pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:4 (2:2, 0:1, 0:1) piekāpās Tampabejas “Lightning” vienībai.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 21 sekundi, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “-2”.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Lightning” uzbrucējs Taners Ženo atklāja mača rezultātu, bet Raiens Lombergs 12. minūtē mazākumā panāca neizšķirtu.

Entonijs Cirelli 18. minūtē vēlreiz deva priekšrocību viesiem, bet Ētu Lūstarīnens vien 32 sekundes vēlāk vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Brendons Hagels mazākumā trešo reizi izvirzīja vadībā Tampabejas klubu, bet trešā mača nogriežņa 40. sekundē Breidens Points dubultoja pārsvaru.

“Lightning” izdevās noturēties līdz beigām un izcīnīt uzvaru šajā spēlē.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 19 no 23 “Lightning” metieniem, bet Jonass Johansons tika galā ar 27 no 29 “Panthers” raidījumiem.

Šī bija pēdējā Floridas komandas pārbaudes spēle pirms regulārās sezonas.

“Panthers” sezonu sāks 13. oktobrī viesos ar maču pret Minesotas “Wild” komandu plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.