Balinskim “-1” un mazākais spēles laiks starp aizsargiem, “Panthers” piekāpjas “Bruins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (2:1, 0:1, 1:2) piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Balinskis šajā mačā uz ledus pavadīja desmit minūtes un 53 sekundes, kas bija pārliecinoši mazākais spēles laiks starp “Panthers” aizsargiem – Dmitrijs Kuļikovs, kurš bija viņa tuvākais sekotājs, uz ledus atradās precīzi piecas minūtes vairāk.

Šajā laikā Balinskis pa vārtiem nemeta, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Spēles rezultāts tika atklāts jau pirmā perioda 27. sekundē, kad vārtus guva “Panthers” uzbrucējs Evans Rodrigess, bet 18. minūtē Čārlija Makavojs panāca neizšķirtu.

19. minūtē Sems Reinhārts vēlreiz izvirzīja vadībā “Panthers”, taču otrās trešdaļas 19. minūtē Dāvids Pastrņāks izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Kārters Verheigī trešo reizi deva priekšrocību Floridas klubam, taču Trents Frederiks 16. minūtē vairākumā atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Uzvaras vārtus šajā spēlē 18. minūtē guva “Bruins” uzbrucējs Pāvels Zaha.

Džeremijs Sveimans atvairīja 18 no 21 “Panthers” raidījuma, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 17 no 21 “Bruins” metiena.

“Panthers” rindās Balinskis 22 cīņās izcēlies ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm, bet 35 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnījis trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” ar 97 punktiem 72 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet “Bruins” ar 99 punktiem 73 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Balinska klubam paredzēts 29. martā mājās plkst. 1:00 pret Ņujorkas “Islanders” vienību.