Balinska “Panthers” papildlaikā pārspēj Girgensona “Sabres” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (2:2, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” vienību.

Balinskis šajā mačā 16 minūtēs un 21 sekundē divreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Girgensons šajā spēlē uz ledus atradās desmit minūtes un 50 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja 28,6% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu .

Pirmā perioda trešajā minūtē mača rezultātu atklāja “Sabres” uzbrucējs Taisons Džosts, bet sestajā minūtē Antons Lundels panāca neizšķirtu.

Devītajā minūtē Kevins Stenlunds mazākumā deva priekšrocību “Panthers”, taču desmitajā minūtē Džeks Kvins vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Ne otrajā, ne trešajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet papildlaika ceturtajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Sems Reinhārts izrāva uzvaru Floridas klubam.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 27 no 29 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 39 no 42 “Panthers” raidījumiem.

Balinskis “Panthers” rindās 25 cīņās izcēlies ar vieniem vārtiem un divām piespēlēm, bet 37 spēlēs ar Amerikas hokeja līgas (AHL) vienību Šārlotas “Checkers” hokejists nopelnījis trīs precīzus metienus un 18 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Girgensons 62 spēlēs ticis pie astoņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Panthers” ar 108 punktiem 81 spēlē atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet “Sabres” ar 82 punktiem 81 cīņā ieņem 12. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Balinska klubam paredzēta 17. aprīlī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika mājās pret Toronto “Maple Leafs” komandu. Tikmēr Girgensona vienība sezonu noslēgs 16. aprīlī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Tampabejas “Lightning” klubu.