Balinska klubs šonakt viesosies Ņūdžersijā, Merzļikins cīnās ar vīrusu un nespēlēs

Uvis Balinskis, hokejazinas.com

Uvis Balinskis | Foto: Idaho State Journal

Šonakt Nacionālajā hokeja līgā (NHL) paredzētas piecas spēles, tostarp Latvijas hokejistu Uvja Balinska un Elvja Merzļikina pārstāvētajiem klubiem.

Uvja Balinska Floridas “Panthers” komanda plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos aizvadīs maču pret Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Šosezon divās spēlēs aizsargs ar punktiem nav izcēlies. Balinskis kopumā izdarījis trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnījis četras soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Hokejists vidēji spēlē uz ledus pavadījis 13 minūtes un piecas sekundes.

“Panthers” pirmajā sezonas spēlē ar rezultātu 0:2 piekāpās Minesotas “Wild”, bet otrajā mačā Balinska vienība ar rezultātu 4:6 piekāpās Vinipegas “Jets”.

Citā mačā Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika uzņems Detroitas “Red Wings” klubu.

Merzļikins joprojām cīnās ar vēdera vīrusu un šonakt laukumā nedosies. Iepriekšējo spēli viņš pameta pēc otrā perioda. Vārtsargs arī izlaida vakardienas treniņu.

“Blue Jackets” no Amerikas hokeja līgas (AHL) izsaukuši vārtsargu Džetu Greivzu, kurš šonakt būs rezerves vārtsargs. Paredzams, ka spēli Kolumbusas kluba vārtos sāks Spensers Mārtins.

Šosezon divās spēlēs vārtsargs izcīnījis vienu uzvaru un kopumā atvairījis 95,0% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 1,84 vārtus.

Pirmajā sezonas spēlē Merzļikina vienība ar rezultātu 2:4 piekāpās Filadelfijas “Flyers”, bet otrajā mačā “Blue Jackets” svinēja uzvaru ar rezultātu 5:3 pār Ņujorkas “Rangers”.