Balceram trīs metieni “Panthers” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” mājās ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) pārspēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 11:29 minūtes (1:44 vairākumā), izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, vienreiz atdeva ripu pretinieku spēlētājam un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau mača 39. sekundē Floridas komandas uzbrucējs Antons Lundels atklāja mača rezultātu, bet desmitajā minūtē Ētū Lūstarīnens dubultoja “Panthers” pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē “Islanders” kapteinis Anderss Lī samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Raiens Lombergs atjaunoja “Panthers” divu vārtu priekšrocību.

Anderss Lī trešā perioda desmitajā minūtē spēja vēlreiz gūt vārtus “Islanders” labā, bet izlīdzinājumu panākt neizdevās un Balcera klubs svinēja uzvaru.

Spensers Naits atvairīja 23 no 25 “Islanders” metieniem, bet Semjons Varlamovs tika galā ar 29 no 32 “Panthers” raidījumiem.

Balceram šosezon sešās spēlēs divi vārti un viena rezultatīva piespēle, bet Floridas “Panthers” sešos mačos nopelnījuši deviņus punktus un atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē.