Balceram divi bloķēti metieni, “Sharks” nopelna punktu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 56 sekundes, nemeta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņemienu, bloķēja divus pretinieku metienus, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmās trešdaļas 16. minūtē mača rezultātu atklāja “Sharks” uzbrucējsTomāšs Hertls.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet Raiens Ņūdžents Hopkinss 12. trešā mača nogriežņa minūtē izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaikā uzvaras vārtus “Oilers” komandas labā guva kapteinis Konors Makdeivids, Edmontonas klubam izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas.

Maiks Smits atvairīja 31 no 32 “Sharks” raidījumiem, bet Džeimss Raimers tika galā ar 22 no 24 metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 49 spēlēs astoņi vārti un desmit rezultatīvas piespēles. Sanhosē “Sharks” komanda ar 67 punktiem 69 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Dalasas “Stars” ar 87 punktiem 71 spēlē ir piektajā vietā Rietumu konferencē.