Balcera “Sharks” trešajā periodā neizdodas atspēlēties pret “Stars” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 4:5 (1:4, 1:0, 2:1) mājās piekāpās Dalasas “Stars” vienībai.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 42 sekundes, nemeta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņemienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, divreiz atņēma pretinieku spēlētājam ripu, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmās trešdaļas otrajā minūtē mača rezultātu atklāja “Sharks” uzbrucējs Niks Bonino, bet nākamos četrus vārtus guva Dalasas komanda – Vladislavs Namestņikovs, Jani Hākanpā, Rūpe Hincs un Džeisons Robertsons. “Stars” treneris pēdējās sekundēs riskēja un laukumā palaida sešus spēlētājus, rēķinot, ka “Sharks” nepaspēs iemest ripu tukšos vārtos. Risks attaisnojās un Robertsons vārtus guva vien 0,3 sekundes pirms perioda beigām.

Otrajā periodā Kapo Kakonena vietā “Sharks” vārtos stājās Džeimss Raimers. Veterāns Brents Bērnss spēja samazināt “Stars” pārsvaru līdz divām ripām otrās trešdaļas astotajā minūtē.

Trešajā mača nogrieznī Džo Pavelskis atjaunoja trīs vārtu pārsvaru “Stars”, bet Džons Leonards 16. perioda minūtē guva pirmos vārtus sezonā un deva iespēju “Sharks” saglābt maču. “Sharks” kapteinis Logans Kutūrs 19. trešās trešdaļas minūtē samazināja “Stars” pārsvaru līdz minimumam, bet atspēlēties Sanhosē komandai tomēr neizdevās.

Skots Vedžvuds tika galā ar 24 no 28 “Sharks” raidījumiem, bet Kapo Kakonens pirms nomaiņas atvairīja desmit no 14 metieniem. Džeimss Raimers tika galā ar 14 no 15 metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 47 spēlēs astoņi vārti un desmit rezultatīvas piespēles. Sanhosē “Sharks” komanda ar 66 punktiem 68 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Dalasas “Stars” ar 81 punktu 67 spēlēs ir astotajā vietā Rietumu konferencē.