Balcera pirmais punkts neglābj “Panthers” no zaudējuma (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” ar rezultātu 3:5 (0:1, 1:1, 2:3) viesos piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 11:14 minūtes, izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jau pirmās trešdaļas 21. sekundē mača rezultātu atklāja Bostonas “Bruins” uzbrucējs Džeiks Debrasks.

Otrā perioda piektajā minūtē Rūdolfs Balcers izcīnīja ripu laukuma stūrī un piespēlēja to Metjū Tkačukam. Tkačuks vārtu priekšā atrada Semu Benetu, kurš panāca izlīdzinājumu. Trešdaļas 13. minūtē “Bruins” kapteinis Patrīss Beržerons gan vēlreiz izvirzīja vadībā savu klubu.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Dāvids Pastrņāks palielināja “Bruins” pārsvaru līdz divām ripām, bet Trents Frederiks 13. minūtē guva ceturtos “Bruins” vārtus šajā mačā.

Gustavs Forslings vien 27 sekundes pēc Frederika vārtiem guva vārtus “Panthers” labā, bet pusotru minūti pirms trešās trešdaļas beigām Kolins Vaits samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Džeiks Debrasks vēlāk gan iemeta ripu tukšos Floridas komandas vārtos un pielika punktu mačam.

Līnuss Ulmarks atvairīja 37 no 40 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 29 no 33 “Bruins” raidījumiem.

Nākamā spēle “Panthers” 20. oktobrī mājās pret Filadelfijas “Flyers” plkst. 2:30 pēc Latvijas laika.