Balcera “Panthers” nespēj sasmelt izlieto ūdeni un zaudē “Flyers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos ar rezultātu 3:4 (2:2, 0:2, 1:0) piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Balceram šajā mačā 8:54 minūtēs uz ledus viens metiens pa pretinieku vārtiem, trīs spēka paņēmieni, kā arī negatīvs lietderības koeficients “-1”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Panthers” aizsargs Gustavs Forslings atklāja mača rezutātu. bet septītajā minūtē Tonijs Deandželo panāca izlīdzinājumu.

Džošs Mahura minūti pēc Deandželo vārtiem vēlreiz izvirzīja vadībā “Panthers”, bet 16. minūtē Skots Lotons vairākumā atkal izlīdzināja mača rezultātu.

Otro periodu veiksmīgāk aizvadīja “Flyers” – 11. minūtē Zeks Makjūens deva vienas ripas pārsvaru Filadelfijas komandai, bet Joels Farabī minūti vēlāk dubultoja pārsvaru.

Lai gan trešā mača nogriežņa pirmajā minūtē Brendons Montūrs vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam un “Panthers” izdarīja 19 metienus trešajā periodā, atspēlēties Balcera klubam neizdevās.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 18 no 22 “Flyers” metieniem, bet Kārters Hārts aizvadīja fantastisku maču, apstādinot 48 no 51 “Panthers” metiena.

Balceram šosezon astoņās spēlēs divi vārti un viena rezultatīva piespēle, bet Floridas “Panthers” astoņos mačos nopelnījuši deviņus punktus un atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Balcera klubam 29. oktobrī plkst. 23:00 mājās pret Otavas “Senators” vienību.