Balcera “Panthers” nespēj atspēlēties un piedzīvo zaudējumu

Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” ar rezultātu 2:5 (0:2, 1:2, 1:1) piedzīvoja zaudējumu Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Balcers šajā mačā 13:09 minūtēs izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz atņēma pretspēlētājam ripu, bet vienreiz to pazaudēja, kā arī uzvarēja 100% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 13. minūtē Karolīnas kluba uzbrucējs Stefans Neisens vairākumā atklāja mača rezultātu, bet veterāns Dereks Stepans 16. minūtē mazākumā palielināja “Hurricanes” pārsvaru līdz divām ripām.

Džastins Robidā otrās trešdaļas trešajā minūtē guva trešos “Hurricanes” vārtus, bet Sems Benets nepilnu minūti vēlāk guva pirmos “Panthers” vārtus. Perioda sestajā minūtē vairākumā Vasīlijs Ponomarjovs atjaunoja “Hurricanes” trīs vārtu pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Džeks Drurijs guva piektos Karolīnas kluba vārtus šajā mačā. Brendons Montūrs gan spēja samazināt rezultāta starpību līdz trim ripām, taču atspēlēties “Panthers” neizdevās un Balcera klubs piedzīvoja zaudējumu.

Floridas “Panthers” regulāro sezonu sāks naktī uz 14. oktobri plkst. 2:30 pēc Latvijas laika viesos pret Ņujorkas “Islanders”.