Avots: Dalasas “Stars” parakstīs naudīgu līgumu ar pieredzējušu treneri

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Dalasas “Stars” par nākamo galveno treneri nozīmēs bijušo Vegasas “Golden Knights” treneri Pīteru Debūru, ziņo Kanādas hokeja apskatnieks Eliots Frīdmans.

Apskatnieks Frenks Seravellī arī vēsta, ka Debūrs ar “Stars” gatavojas parakstīt līgumu uz četrām sezonām un tiks atalgots ar vismaz četriem miljoniem ASV dolāru sezonā. Dalasas komanda pēc šīs sezonas noslēguma šķīrās no galvenā trenera Rika Bounesa.

Debūrs aizvadītās trīs sezonas trenēja Vegasas “Golden Knights” vienību, kļūstot par otro galveno treneri komandas pastāvēšanas vēsturē. Speciālists tika atlaists pēc šīs sezonas noslēguma, Vegasas komandai pirmo reizi neiekļūstot izslēgšanas spēlēs.

Iepriekš Pīters Debūrs trenējis Sanhosē “Sharks”, Ņūdžersijas “Devils” un Floridas “Panthers” vienības. Debūrs arī aizvedis “Sharks” un “Devils” līdz Stenlija kausa finālam, taču trofeju iegūt viņam nav izdevies.

Dalasas “Stars” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs ieguva 98 punktus un ierindojās septītajā vietā Rietumu konferencē. Izslēgšanas spēlēs Dalasas komanda pirmajā kārtā piekāpās Kalgarī “Flames” ar rezultātu 3-4.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter

Komentāri (0)