“Avalanche” tiek nākamajā play-off kārtā, “Panthers” un “Flames” izlīdzina rezultātu sērijās (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas ceturtajā mačā Floridas “Panthers” ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Vašingtonas “Capitals”.

Pirmajā periodā Vašingtonas komandas uzbrucējs T.J. Ošī vairākumā atklāja mača rezultātu, bet Kārters Verheigī panāca izlīdzinājumu vēlāk periodā.

Otrajā periodā komandas vārtus neguva, bet trešajā trešdaļā Jevgēņijs Kuzņecovs vēlreiz izvirzīja vadībā “Capitals”. Sems Reinhārts divas minūtes pirms pamatlaika beigām gan izlīdzināja rezultātu un papildlaikā Kārters Verheigī guva uzvaras vārtus.

Iļja Samsonovs atvairīja 29 no 32 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 14 no 16 “Capitals” raidījumiem. Rezultāts sērijā pēc šī mača ir 2-2.

Tikmēr Kolorado “Avalanche” ar rezultātu 5:3 (1:1, 1:1, 3:1) viesos pieveica Nešvilas “Predators”.

Pirmajā periodā Kolorado komandas uzbruuējs Andrē Burakovskis atklāja rezultātu, bet Jakovs Trenins perioda izskaņā panāca izlīdzinājumu.

Keils Makars otrajā periodā vēlreiz vadībā izvirzīja “Avalanche”, bet Jakovs Trenins ar otrajiem vārtiem mačā atkal izlīdzināja rezultātu.

Trešajā periodā cerību uz pirmo uzvaru sērijā “Predators” deva Filips Forsbergs, bet Devona Teivza un Valērija Ņičuškina vārti atkal deva pārsvaru Kolorado komandai. Neitans Makinons ar ripu tukšos vārtos pielika punktu mačam un sērijai.

Pāvels Francūzs atvairīja 28 no 31 “Predators” metiena, bet Konors Ingrams tika galā 33 no 37 “Avalanche” raidījumiem. “Avalanche” kļuvuši par pirmo komandu, kas pārvarējusi izslēgšanas spēļu pirmo kārtu.

Citā mačā Kalgarī “Flames” komanda ar rezultātu 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) viesos uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmajā periodā komandas ar precīziem metieniem neapmainījās, bet otrajā mača nogrieznī Kalgarī komandas aizsargs Rasmuss Andersons vairākumā atklāja mača rezultātu.

Trešajā periodā Džonijs Gudro rezlizēja soda meienu un dubultoja “Flames” pārsvaru, bet Eliass Lindholms guva trešos vārtus. Tailers Segīns vairākumā vēl deva cerību “Stars”, bet Mikaels Baklunds tukšos vārtos pielika punktu spēlei.

Džeiks Otindžers atvairīja 50 no 53 Flames” metieniem, bet Jakubs Markstrēms tika galā ar 34 no 35 “Stars” raidījumiem. Rezultāts sērijā neizšķirts 2-2.