Žohovs un Galoha uguņo Ungārijas līgas spēlēs

Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) spēlēs šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Kirila Galohas pārstāvētā Debrečenas “DEAC” viesos ar 3:7 (1:2, 2:1, 0:4) zaudēja Rumānijas komandai “Gyergyoi”.

Galoha atdeva divas rezultatīvas piespēles, asistējot pirmajos un otrajos vārtos. Uzbrucējs laukumā pavadīja 19:20 minūtes, kurās divreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Latvijas uzbrucējs četrās spēlēs izcēlies ar diviem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“DEAC” ar sešiem punktiem divās spēlēs ir līgas vicelīdere. Nākamo maču Debrečenas vienība aizvadīs 29. septembrī pret “Csikszereda”.

Tikmēr uzbrucēja Ērika Žohova pārstāvētā Dunaujvarosas “Acelbikak” mājās ar 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) apspēlēja Brašovas “Corona”.

Žohovs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, veicot četrus metienus. Nospēlētajās 16:11 minūtēs uzbrucējs iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

26 gadus vecais Žohovs abus vārtus guva trešajā periodā. No sākuma viņš devītajā minūtē realizēja vairākumu, bet 15 sekundes pirms finālsirēnas ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Šosezon hokejists četrās spēlēs atzīmējies ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

“Acelbikak” ar trīs punktiem četrās spēlēs ieņem pēdējo, 10. vietu līgā. Dunaujvarosas vienībai nākamā spēle paredzēta 29. septembrī pret Miškolcas “DVTK Jegesmedvek”.

Visbeidzot Raivja Strazdiņa pārstāvētā Sēkešfehērvāras “Hockey Academy 19” ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Miškolcas “DVTK Jegesmedvek”.

Strazdiņš veica vienu metienu pa vārtiem.

Divos mačos 19 gadus vecais latvietis izcēlies ar diviem vārtu guvumiem.

Strazdiņa komanda ar pieciem punktiem piecās spēlēs ieņem 8. vietu līgā. Sēkēšfēhērvāras vienībai nākamā spēle paredzēta 29. septembrī pret Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club”.