Zīlem 1+1 latviešu derbijā; Rubīns izrauj uzvaru papildlaikā (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgā šovakar laukumā devās vairāki Latvijas hokejisti.

Aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar 5:2 (4:1, 1:1, 0:0) apspēlēja aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvēto Karlovi Varu “Energie”.

Zīle 15. minūtē asistēja “Verva” trešajos vārtos, bet 25. minūtē panāca uz tablo 5:1.

Aizsargs 20 minūtēs un 17 sekundēs izpildīja piecus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Zīle šosezon piecās spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu metienu un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Jaks laukumā pavadīja 20 minūtes un piecas sekundes, vienreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot vienu metienu, pielietojot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un maču pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Tikmēr Mamčics 17 minūtēs un 45 sekundēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, veica divus spēka paņēmienus un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Jaks piecās spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli, bet Mamčics piecos mačos palicis bez punktiem.

Nākamo spēli Zīles pārstāvētā “Verva” aizvadīs 29. septembrī, plkst. 18:00 izbraukumā tiekoties ar “Olomouc”. Tikmēr Jaka un Mamčica pārstāvētā “Energie” 29. septembrī, plkst. 16:30 savā laukumā uzņems brāļu Bukartu pārstāvēto Vitkovices “Ridera”.

Aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Plzeņas “Škoda”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) uzveica Liberecas “Bili Tygri”.

Rubīns 62. minūtē guva “Škoda” uzvaras vārtus.

Aizsargs laukumā pavadīja 23 minūtes un 39 sekundes, izpildot trīs metienus, bloķējot vienu metienu un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Rubīns piecās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Škoda” nākamo maču aizvadīs 29. septembrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot Brno “Kometa”.

Uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” latviešu duelī viesos ar 2:4 (0:0, 1:2, 1:2) piekāpās aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētajai Hradeckrāloves “Mountfield”.

Tralmaks 44. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Rytiri” otrajos vārtos.

Uzbrucējs nospēlēja 16 minūtes un 47 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarot divos no diviem iemetieniem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tralmaks piecās spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

Freibergs 17 minūtēs un 22 sekundēs izpildīja trīs metienus, bloķēja divus metienus, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Batņa laukumā pavadīja 14 minūtes un 25 sekundes, izdarot vienu metienu, uzvarot divos no trijiem iemetieniem un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Freibergs piecās spēlēs izcēlies ar divām rezultatīvām piespēlēm, bet Batņa piecos mačos palicis bez punktiem.

Nākamo spēli Tralmaka pārstāvētais klubs aizvadīs 29. septembrī, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar Liberecas “Bili Tygri”. Savukārt Freiberga un Batņas pārstāvētā komanda 29. septembrī, plkst. 18:00, viesos krustos nūjas ar Tršinecas “Ocelari”.

Brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” mājās ar 3:4 (0:1, 3:0, 0:3) atzina Pardubices “Dynamo” pārākumu.

Roberts otrās trešdaļas 67. sekundē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Ridera” pirmajos vārtos.

Vecākais no brāļiem Bukartiem uz ledus pavadīja 18 minūtes un 18 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Rihards 16 minūtēs un četrās sekundēs izpildīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Roberts piecās spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu metienu un četrām rezultatīvām piespēlēm, bet Rihards piecos mačos nopelnījis četrus (2+2) punktus.

Nākamo spēli Bukartu pārstāvētais klubs aizvadīs 29. septembrī, plkst. 16:30 izbraukumā tiekoties ar aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvēto Karlovi Varu “Energie”.