Zīle un Jaks pagarinājumā uzvar spēli un arī 1/8 finālu

Čehijas Ekstralīgas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas trešajā spēlē aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” izbraukumā tikās ar Plzeņas “Škoda” hokejistiem.

Uzvaru ar rezultātu 2:1 pagarinājumā izcīnīja “Verva” klubs, triumfējot sērijā ar 3-0. Uzvaras vārti mačā tika gūti pagarinājuma 16. minūtē, kad tika realizēts skaitliskais vairākums.

Zīle aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un 20 minūšu laikā izdarīja spēka paņēmienu, kā arī bloķēja divus metienus.

Jaks aizvadītajā mačā spēlēja otrajā maiņā un 12 minūšu laikā izdarīja vienu metienu. Jāpiebilst, ka Jaks trešā perioda izskaņā nopelnīja 5+10 minūšu noraidījumu par rupjību.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka šodien 1/8 fināla trešajā spēlē zaudējumu piedzīvoja brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera”, kas savā laukumā ar 1:3 piekāpās Ralfa Freiberga pārstāvētajai Hradeckraloves “Mountfield”.

Sērijā ar 3-0 triumfēja “Mountfield” hokejisti, sasniedzot ceturtdaļfinālu.