Freibergs iemet un iekļūst 1/4 finālā, Bukartiem sezona galā (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas trešajā spēlē savā starpā šodien tikās brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” un aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckraloves “Mountfield”.

Uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja “Mountfield” hokejisti, triumfējot sērijā ar 3-0. Līdz ar uzvaru spēlē un sērijā “Mountfield” klubs sasniedza 1/4 finālu.

Rihards Bukarts aizvadītajā mačā spēlēja otrajā maiņā un 19 minūtēs izdarīja divu metienus pa vārtiem.

Roberts Bukarts arī spēlēja otrajā maiņā un 18 minūtēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Freibergs aizvadītajā mačā bija pirmās maiņas aizsargs un pirmā perioda 4. minūtē savu komandu izvirzīja vadībā. Uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Šodien notiek vēl viena 1/8 fināla spēle, kurā aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” izbraukumā tiekas ar Plzeņas “Škoda” hokejistiem.