Zīle rezultatīvi piespēlē, Bukartam noraidījums par tēlošanu

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Litvinovas “Verva” ar Kristapu Zīli, taču bez Jāņa Jaka sastāvā ar rezultātu 6:4 (0:2, 4:1, 2:1) apspēlēja Karlovi Vari “Energie”.

Zīle atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, asistējot komandas ceturtajos vārtos. Nospēlētajās 24:32 minūtēs piecas reizes (!!!) meta pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu par rupjību, pielietoja spēka paņēmienu un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Jaks izlaida spēli traumas dēļ.

Zīle šosezon 21 mačā atzīmējies ar vienu precīzu metienu un četrām rezultatīvām piespēlēm. Jaks 20 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Verva” ar 42 punktiem 21 mačā ieņem trešo vietu līgā. Nākamo spēli komanda aizvadīs 26. novembrī izbraukumā pret Česke Budejovice “Motor”.

Citā mačā Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” mājās piekāpās Prāgas “Sparta” ar 1:3 (0:0, 0:1, 1:2).

Bukarts otrajā periodā tika sodīts ar divu minūšu noraidījumu par tēlošanu. Uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un 51 sekundē latvietis divreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs šosezon 18 spēlēs guvis četrus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

“Ridera” ar 17 punktiem 19 mačos ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē. Nākamo maču Bukarta komanda aizvadīs 26. novembrī pret Plzeņas “Škoda”.

Visbeidzot, latviešu derbijā Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) apspēlēja Eduarda Tralmaka pārstāvēto Kladno “Rytiri”.

Freibergs 17:50 minūtēs uz ledus pa reizei izpildīja un bloķēja metienu, pielietoja spēka paņēmienu un maču pabeidza ar negatīvu lietderību “-1”.

Aizsargs 20 spēlēs ticis pie trīs rezultatīvām piespēlēm.

Tralmaks 15 minūtēs un 45 sekundēs veica četrus metienus pa vārtiem un uzvarēja vienīgo iemetienu.

Uzbrucējs 19 spēlēs izcēlies ar deviņiem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Rytiri” ar 17 punktiem 19 mačos ierindojas 13. pozīcijā. “Mountfield” ar 34 punktu 21 mačos atrodas septītajā vietā.

Tralmaka klubam nākamā spēle paredzēta 26. novembrī pret “Mlada Boleslav”, taču Freiberga vienība nākamreiz laukumā kāps 26. novembrī, kad krustos nūjas ar Pardubices “Dynamo”.