SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Zemgale/LLU” iespēja izcīnīt vēl vienu uzvaru, Latvijas hokejistiem spēles Zviedrijā

Šovakar plkst. 18:30 Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) spēlē viesos tiksies ar Forsas “Palloseura”vienību.

Zemgales klubs šosezon Mestis līgā aizvadījis septiņas spēles un izcīnījis trīs uzvaras, kā arī piedzīvojis četrus zaudējumus, un atrodas devītajā vietā līgā ar astoņiem punktiem. “Palloseura” komanda arī aizvadījusi septiņas spēles, bet izcīnījusi uzvaru vien pirmajā sezonas spēlē, atrodoties pēdējā, 14. vietā Mestis līgā ar četriem punktiem.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Jau ziņojām, ka vakar HK “Zemgale/LLU” pārtrauca zaudējumu sēriju, ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos uzveicot Forsas “Palloseura”.

Tāpat, šovakar 20:00 Georga Golovkova pārstāvētā Zviedrijas otrās līgas (Allsvenskan) komanda “Almtuna” mājās tiksies ar “AIK” klubu. Golovkovam šosezon piecās spēlēs vārti un piecas piespēles, bet “Almtuna” klubs ar astoņiem punktiem piecās spēlēs ierindojas desmitajā vietā līgā.

Visbeidzot, Renāra Krastenberga “Sodertalje” 20:00 uzņems “Mora” vienību. Krastenbergs šosezon sešās spēlēs nopelnījis divas piespēles, bet “Sodertalje” ar astoņiem punktiem sešās spēlēs atrodas devītajā vietā Allsvenskan.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)