”Zemgale/LLU” pārtrauc četru zaudējumu sēriju (VIDEO)

Četru zaudējumu sēriju Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) pārtraukusi Optibet hokeja līgas (OHL) aizvadītās sezonas čempione “Zemgale/LLU”, kas šovakar, spēlējot viesos, pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (0:2, 2:0, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Forsas “Palloseura”.

”Zemgale/LLU” neveiksmīgi uzsāka mača un jau pirmajā trešdaļā nonāca iedzinējos ar 0:2. Mika Huhtasalo jau astotajā minūtē izvirzīja laukuma saimniekus vadībā, bet pirmā perioda pēdējā minūtē Āpo Alapuranens izcēlās skaitliskajā vairākumu un duboltoja ”Palloseura” pārsvaru.

Otrajā trešdaļā gan Ābola vadītā komanda guva divus bezatbildes vārtus un panāca izlīdzinājumu. Artūrs Karaša 28. minūtē atbildēja ar gūtiem vārtiem vairākumā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), bet pēc nepilnas pusotras minūtes Artūrs Homjakovs, izceļoties vienādos sastāvos, atjaunoja līdzsvaru uz tablo – 2:2.

Pamatlaika turpinājumā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Arī papildlaikā uzvarētāja netika noskaidrota. Līdz ar to sekoja pēcspēles metienu sērija. Tajā ”Zemgale/LLU” realizēja četrus no pieciem metieniem, precīziem esot Gatim Gricinskim, Raineram Rulleram, Robertam Petrovičam un Homjakovam, un izrāva uzvaru ar 3:2.

Ar septiņās spēlēs izcīnītiem astoņiem punktiem jelgavnieki šobrīd ieņem devīto vietu Mestis kopvērtējumā. Tikmēr ”Palloseura” ar tikpat mačos iegūtiem četriem punktiem ierindojas 13. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Rītvakar pulksten 18:30 abas komandas mērosies ar spēkiem atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis