Ozolam uzvaras vārti Slovākijā, Zabusovs un Razgals rezultatīvi latviešu derbijā

Latviešu aizsargs Patriks Ozols šovakar izcēlās ar uzvaras vārtiem Slovākijas Ekstralīgā. Tikmēr uzbrucēji Patriks Zabusovs un Frenks Razgals atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu savstarpējā mačā.

Ozola pārstāvētā Trenčīnas ”Dukla” savā laukumā ar 3:2 (0:0, 3:2, 0:0) apspēlēja ”Presov”.

Latviešu aizsargs 34. minūtē guva uzvaru nesošos vārtus, tobrīd panākot uz tablo 3:1. Viņam tas bija pirmais precīzais metiens Slovākijā.

Ozols reizi meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

21 gadu vecais aizsargs šosezon 32 mačos ir izcēlies ar četriem (1+3) punktiem.

Razgala pārstāvētā ”Poprad”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:3 (0:1, 2:1, 1:1, 1:0) pārspēja Zabusova un Vitālija Pavlova pārstāvēto Mihalovčes ”Dukla”.

Zabusovs 26. minūtē guva komandas otros vārtus un tobrīd uz tablo panāca 2:0, bet Razgals jau pēc septiņām sekundēm, asistējot ”Poprad” pirmajā vārtu guvumā, palīdzēja komandai samazināt rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2.

Razgals izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Latviešu uzbrucējs Slovākijā 23 spēlēs ir sakrājis astoņus (6+2).

Zabusovs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietoksni un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 27 mačos viņa kontā ir 17 (8+9) punkti.

Savukārt Pavlovs trīs reizes meta pa vārtiem un uzvarēja deviņos no 16 (56,25%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderību.

Citā latviešu pārstāvēto klubu duelī uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā ”Nitra” savu skatītāju klātbūtnē ar 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) pārspēja uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvēto ”Liptovsky Mikulas”.

Buncis izpildīja vienu metienu pa sāncenšu cietoksni, uzvarēja septiņos no 18 (38,89%) iemetieniem un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Karsums reizi apdraudēja pretinieku vārtu drošību un nopelnīja četras soda minūtes. Arī viņš maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Savukārt aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky”, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja valsts čempioni Bratislavas ”Slovan”.

Mamčics atzīmējās trīs metieniem un neitrālu lietderību.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga