Zabusovs iemet mazākumā, divi punkti arī Bērziņam, ”VHK Vsetin” sērijā panāk 2-1 (VIDEO)

Pateicoties Latvijas uzbrucēju Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa rezultatīvajam sniegumam, otro uzvaru Čehijas pēc spēka otrās līgas pusfinālā šovakar izcīnīja “VHK Vsetin”, kas pusfināla trešajā spēlē viesos ar 4:3 (2:2, 1:0, 1:1) pārspēja aizsarga Patrika Ozola pārstāvēto Jihlavas “Dukla” un sērijā izvirzījās vadībā ar 2-1.

Abi “VHK Vsetin” pārstāvošie Latvijas hokejisti izcēlās ar diviem (1+1) punktiem. Bērziņš 12. minūtē pēc Zabusova piespēles panāca uz tablo 2:2, bet Zabusovs otrā perioda vidū, saņemot lielisku piespēli no Bērziņa, mazākumā izvirzīja “VHK Vsetin” vadībā ar 3:2.

Bērziņš 14 minūtēs un piecās sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja desmit no 16 (62,5%) iemetieniem, saņēma četras soda minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam septiņās Play-off cīņās pievienojis četrus (2+2) punktus.

Zabusovs uz ledus pavadīja 13 minūtes un desmit sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Savukārt četrās izslēgšanas spēlēs hokejists nopelnījis četrus (1+3) punktus.

Tikmēr Ozols 17 minūtēs un 42 sekundēs atzīmējās ar vienu izdarītu un vienu bloķētu metienu, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet desmit Play-off cīņās pie punktiem nav ticis.

Sērijas ceturtā spēle paredzēta jau rītvakar, plkst. 17:30. Tā tiks aizvadīta Jihlavā.