SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Voris par kautiņu: Draudzīgi uzsitu pa plecu, bet viņš man pa galvu

Latvijas vārtsargs Jānis Voris, kurš ikdienā spēlē Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) komandā Miškolcas “DVTK Jegesmedvek”, sarunā ar “Sportacentrs.com” pastāstīja par vārtsargu kautiņu, kurā nesen piedalījās.

Desmit dienas atpakaļ notikušajā spēlē pret Budapeštas “Jegkorong Akademia” Voris izvicināja dūres ar pretinieku vārtsargu Danielu Kornakeru. Abi vārtsargi saņēma noraidījumu līdz spēles beigām (5+20). Epizoda notika 2. perioda beigās pie rezultāta 0:3 par labu Vora pretinieku komandai.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Pretinieku vārtsargs slidoja man garām. Džeks labi spēlēja, tāpēc gribējās viņu pakaitināt – drusku uzsitu ar plecu. Domāju, pasmiešos, bet viņš baigi aizsvilās un uzreiz ar cimdu iedeva pa ķiveri. Tālāk nebija divu domu,” stāstīja Voris.

“Pirmā reize, pieredze smieklīga. Biju iedomājies, ka nemaz nevar tik labi rokas izmest ārā no formas. Bet pāris sitienus labi trāpīju. Viņš man vienu reizi iedeva pa aci, bet tas sīkums – viņam bija pārsista acs un galva.

Gribējās iedot komandai emocijas. Trešajā periodā uz ledus iznāca pavisam cita komanda – džeki lidoja, bija momenti, bija iespējas pat izlīdzināt. Treneris paslavēja un piebilda, ka, lai uzvilktu pārējos, kādam spēlētājam to vajadzēja izdarīt, bet nu ne jau vārtsargam. Teica, ka tas parāda manu raksturu un vēlmi cīnīties par uzvaru. Arī citās spēlēs sadusmojos un ģērbtuvēs teicu, ka neesmu šeit ieradies zaudēt,” atmiņās dalījās Voris.

Vorim šī ir pirmā sezona Ungārijā. Pirms tam viņš jau bija izmēģinājis leģionāra lomu, spēlējot Dānijā, ASV un Ukrainā. Starpsezonā Voris ar “DVTK Jegesmedvek” aizvadīja pāris pārbaudes spēles ar Slovākijas Ekstralīgas komandām, tas viņam radījis vēlmi kādreiz spēkus izmēģināt arī šajā čempionātā.

“Visas četras pārbaudes spēles pret slovākiem, manuprāt, aizvadīju ļoti labi. Varbūt iekritu acīs kādam trenerim, skautam, aģentam. Zinu, ka cilvēki no Slovākijas brauc skatīties līgas spēles. Noteikti gribētos kāpt augstāk. Jo vairāk spēlēšu, jo ātrāk tas izdosies. Noteikti gribētu pamēģināt spēlēt Slovākijas Ekstralīgā,” atklāja Voris.

Voris šosezon deviņās spēlēs ticis galā ar 93,1% metienu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)