Tumānovam kuriozi vārti Somijā, divi punkti arī Ošeniekam (VIDEO)

Latviešu aizsargs Miks Tumānovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis). Tāpat pie diviem punktiem Somijā tika arī aizsargs Ernests Ošenieks.

Pateicoties Tumānova rezultatīvajam sniegumam, Rovaniemi ”RoKi” savā laukumā ar 7:1 (2:0, 3:0, 2:1) sagrāva Vantas ”Kiekko”.

21 gadus vecais aizsargs pirmās trešdaļas vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja ”RoKi” atklāt mača rezultātu, bet 36. minūtē pats panāca uz tablo pārliecinošo 5:0.

Tumānovs 18 minūtēs un 14 sekundēs izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3.

21 gadus vecais aizsargs bija rezultatīvs otro dienu pēc kārtas. Tumānovs vakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem. Latviešu aizsargs šosezon 38 spēlēs ir sakrājis 25 (7+18) punktus.

Aizsargs Ernests Ošenieks ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Kokolas ”Hermes”, spēlējot bez aizsarga Ņikitas Mateiko, mājās ar 9:4 (1:1, 5:2, 3:1) sakaut Tamperes ”Koovee”.

Latviešu aizsargs 37. minūtē asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā, palīdzot ”Hermes” panākt 5:3, bet trešā perioda ievadā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas septītajos vārtos (7:3).

Ošenieks laukumā pavadīja 17 minūtes un 18 sekundes, reizi metot pa vārtiem un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

21 gadu vecais aizsargs aizvadīja savu rezultatīvāko spēli sezonā. Iepriekšējos desmit mačos viņš bija ticis tikai pie diviem (0+2) punktiem.

Tāpat panākumu svinēja arī aizsarga Roberta Kaļķa pārstāvētā Īsalmi ”Peli-Karhut”, kas izbraukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) apspēlēja Forsas FPS.

Kaļķis 22 minūšu un 24 sekunžu laikā atzīmējās ar diviem metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis