Tumānovam divi vārti Somijā

Latviešu aizsargs Miks Tumānovs šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) komandas uzvarā.

Pateicoties Tumānova lieliskajam sniegumam, Rovaniemi ”RoKi” mājās ar 3:2 (1:0, 0:0, 2:2) pieveica Vantas ”Kiekko”.

21 gadus vecais aizsargs kļuva par mača galveno varoni. Tumānovs 51. minūtē guva komandas otros vārtus un atguva mājiniekiem vadību (2:1), bet 59. minūtē ar metienu tukšos vārtos panāca 3:1.

Tumānovs 20 minūtēs un 57 sekundēs izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Latviešu aizsargs šosezon 37 spēlēs ir sakrājis 23 (6+17) punktus.

Aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas ”Hermes”, spēlējot bez aizsarga Ņikitas Mateiko, izbraukumā ar 4:3 (0:0, 1:1, 3:2) apspēlēja Heinolas ”Peliitat”.

Ošenieks laukumā pavadīja 17 minūtes un divas sekundes, vienu reizi apdraudot sāncenšu cietoksni un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat panākumu svinēja arī aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētā Turku TUTO, kas, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) pārspēja cita aizsarga Roberta Kaļķa pārstāvēto Īsalmi ”Peli-Karhut”.

Andžāns 20 minūšu un septiņu sekunžu laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Savukārt Kaļķis nospēlētājās 18 minūtēs un 49 sekundēs piecas reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrālas lietderības.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis