Tumānova un Andžāna rezultativitāte, kā arī Vītola sniegums atnes “Keupa” uzvaru

Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar trīs Latvijas hokejistu – vārtsarga Ērika Vītola, aizsargu Artūra Andžāna un Mika Tumānova – pārstāvētā Keurū “KeuPa HT” mājās ar rezultātu 7:2 (4:0, 1:0, 2:2) sagrāva Tamperes “KooVee”.

Vītols sargāja “Keupa HT” vārtus, tiekot galā ar 32 no 34 metieniem.

Andžāns atdeva rezultatīvu piespēli, asistējot Keurū komandas trešajos vārtos pirmā perioda pirmajā pusē. Aizsargs uz ledus pavadīja 30 minūtes (!!!!) un astoņas sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Savukārt, Tumānovs nospēlētajās 28:28 minūtēs guva vienus vārtus, trešajā periodā panākot 6:1, kā arī veica četrus metienus pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderību “+3”.

Vārtsargs Vītols šajā sezonā 20 mačos atvairījis 90,9% metienus un ielaižot vidēji 3,13 ripas spēlē.

Andžāns šosezon 26 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles. Tumānovs septiņās aizvadītajās spēlēs “KeuPa” rindās atzīmējies ar trīs precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm. Tumānovs lielāko sezonas daļu pavadījis Somijas hokeja līgas (Liiga) klubā Jiveskiles “JYP”, kura sastāvā 23 mačos palicis bez punktiem.

“KeuPa” ar 38 punktiem 28 mačos ieņem desmito vietu 13 komandu konkurencē.

Nākamo maču latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 6. janvārī pret “Kiekko-Pojat”.