Trīs Latvijas hokejisti Dānijas pusfinālā saņem noraidījumus, Salijas piespēle atnes uzvaru

Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) ceturtajā Play-off pusfināla spēlē aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox” ar rezultātu 4:5 (0:1, 2:1, 2:2, 0:1) papildlaikā piekāpās “Sonderjyske Ishockey”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-2.

Cibuļskis vienreiz meta pa vārtiem un saņēma divas soda minūtes. Džeriņš izcēlās ar vienu metienu, divu minūšu noraidījumu un 13 no 18 uzvarētiem iemetieniem.

Šosezon aizsargs 38 mačos guva divus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet astoņās Play-off spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas piespēles. Tikmēr Džeriņš 31 mačā izcēlās ar pieciem precīziem metieniem un 14 rezultatīvām piespēlēm, taču astoņās izslēgšanas spēlēs divreiz rezultatīvi piespēlējis.

Citā spēlē aizsarga Artūra Salijas Esbjergas “Energy” ar 4:3 (3:0, 0:0, 0:3, 1:0) otrajā pagarinājumā apspēlēja Ālborgas “Pirates”.

Rezultāts sērijā kļuvis 3-1 Salijas komandas labā.

Salija rezultatīvi piespēlēja komandas pirmajos vārtos, veica vienu metienu un saņēma divas soda minūtes.

Aizsargs regulārajā sezonā 35 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, bet astoņās Play-off spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs piespēles.

Abās sērijās piektā spēle paredzēta 5. aprīlī.