Trīs latviešu komanda Polijā Play-off iesāk ar uzvaru

Šovakar sākās Polijas hokeja līgas izslēgšanas spēles.

Aizsarga Paula Svara, uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā Torunas “Energa” viesos ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) pārspēja “JKH GKS Jastrzebie”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 1-0.

Gan Svars, gan Fjodorovs saņēma pa divām soda minūtēm, taču Larionovs ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Larionovs šosezon regulārajā sezonā 40 spēlēs guva 14 vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles. Fjodorovs 38 mačos izcēlās ar 11 precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm, bet Svars sešās spēlēs atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Energa” ar 52 punktiem 40 spēlēs regulāro sezonu noslēdza piektajā pozīcijā.

Tikmēr aizsarga Kristapa Jākobsona pārstāvētā Aušvicas “Unia” pirmajā ceturtdaļfināla mačā ar 3:5 (1:1, 1:3, 1:1) piekāpās Krakovas “Cracovia”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 0-1.

Jākobsons pie punktiem netika.

Aizsargs regulārajā čempionātā 38 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva 13 rezultatīvas piespēles.

“Unia” ar 82 punktiem 40 mačos regulāro čempionātu pabeidza otrajā vietā.

Abiem pāriem otrā ceturtdaļfināla spēle paredzēta 3. martā.