Tralmaks turpina rezultatīvi, pie punkta tiek arī aizsargs Jaks

Šovakar Čehijas Ekstralīgas mačos laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” viesos piekāpās Karlovi Vari “Energie” ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:0, 0:3).

Bukarts uz laukuma nospēlēja 16:42 minūtes, kurās divreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs 13 spēlēs nopelnījis piecus punktus (4+1).

“Ridera” ar 13 punktiem 14 mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā. Nākamā cīņa Bukarta komandai paredzēta 29. oktobrī pret “Mlada Boleslav”.

Citā spēlē divu Latvijas aizsargu – Jāņa Jaka un Kristapa Zīles – pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar 4:1 (3:0, 0:0, 1:1) apspēlēja Pārdubices “Dynamo”.

Zīle nospēlētajās 18:09 minūtēs pa reizei izpildīja un bloķēja metienu, pielietoja spēka paņēmienu, maču beidzot ar pozitīvu lietderību “+1”, taču Jaks sev atvēlētajās 19:36 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vārtiem, vienu pretinieku metienu bloķēja un sakrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Jaks asistēja komandas pirmajos vārtos mača 4. minūtē,

Šosezon Zīle 14 spēlēs nopelnījis četrus punktus (1+3), bet Jaks 14 mačos ticis pie astoņiem punktiem (2+6).

“Verva” komanda šajā sezonā 14 cīņās izcīnījusi 34 punktus un atrodas 1. vietā Ekstralīgā. Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 29. oktobrī pret Plzeņas “Škoda”.

Savukārt, Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” komanda mājās ar 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) apspēlēja “HC Olomouc”.

Tralmaks atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. 3. perioda 10. minūtē vairākumā uzbrucējs izvirzīja “Rytiri” vadībā 2:1, taču sešas minūtes vēlāk palīdzēja realizēt skaitlisko pārsvaru un panākt 3:2.

Nospēlētajās 15:46 minūtēs Tralmaks divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja vienīgo iemetienu.

Uzbrucējs šosezon 13 cīņās ticis pie desmit punktiem (7+3).

“Rytiri” ar 17 punktiem 13 mačos ierindojas 10. vietā līgā. Nākamā spēle Tralmaka klubam paredzēta 29. oktobrī mājās pret Pārdubices “Dynamo”.

Visbeidzot, Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” klubs mājās atzina Brno “Kometa” pārākumu ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:1, 1:3).

Freibergs uz ledus pavadītajās 14 minūtēs un 37 sekundēs bloķēja divus metienus un maču pabeidza ar negatīvu lietderību “-1”.

Šajā sezonā aizsargs 14 spēlēs ticis pie viena punkta (0+1).

“Mountfield” ar 19 punktiem 14 cīņās ierindojas 9. pozīcijā līgā. Nākamais mačs Freiberga vienībai paredzēts 29. oktobrī pret Liberecas “Bili Tygri”.