Tralmaks turpina rezultatīvi, Freibergam otrais punkts sezonā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Divu Latvijas aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) mājās piekāpās Ralfa Freiberga pārstāvētajai Hradeckrāloves “Mountfield”.

Jaks gandrīz 20 minūtēs uz ledus bloķēja divus metienus, pielietoja spēka paņēmienu un veica vienu metienu pa vārtiem. Tikmēr Zīle 20:55 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un bloķēja trīs pretinieku veiktos raidījumus.

Šosezon Zīle 18 spēlēs nopelnījis četrus punktus (1+3), bet Jaks 18 mačos ticis pie desmit punktiem (3+7).

Freibergs rezultatīvi piespēlēja komandas otrajos vārtos. Uz laukuma pavadītajās 17:45 minūtēs aizsargs vienreiz meta pa vārtiem.

Šosezon Freibergs atdevis divas rezultatīvas piespēles 17 mačos.

Litvinovas komanda ieņem 2. vietu ar 18 spēlēs izcīnītiem 37 punktiem, kamēr Hradecrkāloves vienība ar 25 punktiem 17 spēlēs ierindojusies 9. vietā.

“Verva” nākamo spēli aizvadīs 17. novembrī, kad viesosies pie “BK Mlada Boleslav”. Arī “Mountfield” nākamais mačs paredzēts pret “BK Mlada Boleslav”, viesojoties pie viņiem 15. novembrī.

Savukārt, Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” mājās zaudēja Liberecas “Bili Tygri” ar 3:6 (1:1, 2:1, 0:4).

Jau spēles 10. sekundē Tralmaks rezultatīvi piespēlēja, palīdzot “Rytiri” atklāt rezultātu.

Tralmaks nospēlētajās 18:43 minūtēs atdeva piespēli, saņēma četras soda minūtes, trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četrus no sešiem iemetieniem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Tralmaks 16 spēlēs sakrājis 13 (9+4) punktus.

Zīmīgi, ka Tralmaks ticis pie punktiem pēdējās astoņās spēlēs no deviņām. Šajā laika posmā viņš guvis astoņus vārtus un atdevis četras piespēles. Pirms tam septiņos mačos viņam bija viens vārtu guvums.

“Rytiri” ieņem 12. vietu ar 16 spēlēs izcīnītiem 17 punktiem. Nākamo spēli Tralmaka vienība aizvadīs 17. novembrī, spēkojoties ar Brno “Kometa”.

Visbeidzot, Roberta Bukarta un Frenka Razgala pārstāvētā Vitkovices “Ridera” mājās ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Pardubices “Dynamo”.

Bukarts 17:14 minūtēs divreiz apdraudēja pretinieku vārtus un bloķēja divus metienus.

Razgals, kuram šī kļuva par debiju Čehijas Ekstralīgā, spēlēja komandas trešajā virknējumā, un sev atvēlētajās 8:46 minūtēs pa reizei veica un bloķēja metienu, kā arī uzvarēja abus iemetienus.

Šosezon Bukarts 16 spēlēs nopelnījis piecus punktus (4+1). Razgals 17 spēlēs Čehijas 2. līgā atzīmējies ar sešiem precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

“Ridera” ar 16 punktiem 17 mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā. Nākamā cīņa Bukarta komandai paredzēta 14. novembrī Čempionu hokeja līgas ietvaros pret Lahti “Pelicans”, taču Čehijas Ekstralīgā nākamo spēli aizvadīs 17. novembrī pret “HC Olomouc”.