Tralmaks realizē soda metienu, Zīlem otrais vārtu guvums sezonā

Čehijas Ekstralīgas spēlēs šovakar laukumā devās septiņi Latvijas hokejisti.

Vārtsarga Mareka Mitena un uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:2, 0:0, 0:0, 0:0) pēcspēles metienu sērijā atzina uzbrucēja Kristera Zvaguļa “BK Mlada Boleslav” pārākumu.

Tralmaks septītajā minūtē realizēja soda metienu, atklājot mača rezultātu. Otrās trešdaļas 17. minūtē Tralmaks izmantoja skaitlisko vairākumu, gūstot savus otros vārtus spēlē.

Tralmaks guva divus vārtus, trīsreiz meta pa vārtiem un uzvarēja vienu no diviem iemetieniem 20:41 minūtēs. Pēcspēles metienu sērijā nerealizēja bullīti.

Uzbrucējs šosezon 33 cīņās ticis pie 24 (16+8) punktiem. Mitens šodien parakstīja līgumu ar “Rytiri”, viņš šosezon vēl nav spēlējis.

Zvagulis uz ledus pavadīja vien divas minūtes un 11 sekundes, kuru laikā pielietoja spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

19 gadus vecais uzbrucējs divās spēlēs punktus nav guvis.

“Rytiri” ar 30 punktiem 33 mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā. Nākamā spēle Tralmaka un Mitena klubam paredzēta 14. janvārī pret Tršinecas “Ocelari”.

“BK Mlada Boleslav” ieņem pēdējo, 14. vietu līgā ar 28 punktiem 35 spēlēs. Nākamais mačs Zvaguļa komandai plānots 14. janvārī pret Pardubices “Dynamo”.

Citā mačā aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” mājās ar 4:3 (3:1, 0:2, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Česke Budejovices “Motor”.

Zīle pirmajā periodā atzīmējās ar vārtu guvumu, piektajā minūtē panākot 3:1. Uz ledus pavadītajās 19:12 minūtēs aizsargs veica un bloķēja pa diviem metieniem, kā arī sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Jaks nospēlētajās 24 minūtēs un četrās sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, bloķēja metienu, saņēma divas soda minūtes un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Zīle 35 spēlēs nopelnījis septiņus punktus (2+5), bet Jaks 27 mačos ticis pie 15 (3+12) punktiem.

“Verva” komanda šajā sezonā 35 cīņās izcīnījusi 62 punktus un atrodas ceturtajā vietā Ekstralīgā. Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 14. janvārī pret Prāgas “Sparta”.

Savukārt, uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda viesos ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Plzeņas “Škoda”.

Bukarts divreiz meta pa vārtiem nospēlētajās 17:13 minūtēs.

Šajā sezonā uzbrucējs 31 spēlē sakrājis 12 (9+3) punktus.

“Ridera” ar 36 punktiem 32 cīņās ieņem 12. pozīciju līgā. Nākamais mačs Vitkovices komandai paredzēts 14. janvārī Liberecas “Bili Tygri”.

Visbeidzot Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” mājās piekāpās Pardubices “Dynamo” ar rezultātu 2:3 (1:2, 1:1, 0:0).

Freibergs atdeva rezultatīvu piespēli pirmajos komandas vārtos. Aizsargs nospēlētajās 18:27 minūtēs nopelnīja negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon 35 spēlēs Freibergs guvis septiņus punktus (1+6).

“Mountfield” ar 52 punktiem 35 cīņās ierindojas septītajā vietā Ekstralīgā. Freiberga komanda nākamo maču aizvadīs 14. janvārī pret “HC Olomouc”, kuras rindās šosezon dažas spēles aizvadījis aizsargs Patriks Ozols.