Tralmaks iemet vicelīderei, rezultatīvi vēl trīs Latvijas hokejisti (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgā šovakar ar gūtiem vārtiem izcēlās Latvijas uzbrucējs Eduards Tralmaks. Tāpat rezultatīvi bija arī Jānis Jaks, Ralfs Freibergs un Rihards Bukarts.

Tralmaka un vārtsarga Mareka Mitena pārstāvētā Kladno “Rytiri” viesos ar 3:5 (0:3, 2:1, 1:1) piekāpās līgas vicelīderei Prāgas “Sparta”.

Latvijas uzbrucējs 35. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 2:4.

Tralmaks 20 minūtēs un 48 sekundēs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, uzvarēja četros no pieciem (80%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 42 spēlēs guvis 18 vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.

Mitens atvairīja 27 no 32 (84,38%) pretinieku metieniem.

“Rytiri” ar 30 punktiem 42 mačos ieņem pēdējo vietu līgā 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 10. februārī, plkst. 17:00 savā laukumā uzņemot brāļu Roberta un Riharda pārstāvēto Vitkovices “Ridera”.

Aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” izbraukumā ar 2:6 (0:2, 2:1, 0:3) piekāpās Liberecas “Bili Tygri”.

28 gadus vecais Jaks 26. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Verva” otrajā vārtu guvumā.

Jaks uz ledus pavadīja 19 minūtes un četras sekundes, divreiz metot pa vārtiem un laukumu atstājot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 36 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un 19 rezultatīvām piespēlēm.

Zīle 20 minūtēs un 34 sekundēs atzīmējās ar vienu bloķētu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 42 mačos guvis divus vārtus un sešas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Verva” ar 71 punktu 44 spēlēs atrodas piektajā pozīcijā. Nākamo maču latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 14. februārī, plkst. 18:30 mājās tiekoties ar aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvēto Hradeckrāloves “Mountfield”.

Brāļu Riharda un Roberta Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” mājās ar 2:6 (2:1, 0:4, 0:1) atzina pēdējo gadu čempiones Tršinecas “Ocelari” pārākumu.

Jaunākais no brāļiem Bukartiem trešajā minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Ridera” otrajos gūtajos vārtos.

Rihards uz ledus atradās 17 minūtes un 47 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot vienu metienu, izpildot divus spēka paņēmienus un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs septiņās spēlēs Vitkovices kluba rindās izcēlies ar vienu precīzu metienu un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Roberts 15 minūtēs un 18 sekundēs atzīmējās ar vienu spēka paņēmienu un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 40 mačos guvis desmit vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Ridera” ar 51 punktu 41 spēlē ierindojas 11. vietā. Nākamo maču Bukartu pārstāvētais klubs aizvadīs 10. februārī, plkst. 17:00 viesojoties pie vārtsarga Mareka Mitena un uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētās Kladno “Rytiri”.

Savukārt aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” savā laukumā ar 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) apspēlēja Česke Budejovices “Motor”.

Latvijas hokejists 47. minūtē, spēlējot skaitliskajā mazākumā, asistēja “Mountfield” trešajos vārtos.

Freibergs laukumā pavadīja 22 minūtes un 58 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), divreiz metot pa vārtiem, bloķējot divus metienus un maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 44 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 64 punktiem 44 mačos ieņem astoto pozīciju. Nākamo spēli Freiberga pārstāvēta komanda aizvadīs 14. februārī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvēto “Verva”.