Tralmaks aizvada kārtējo lielisko spēli Čehijā, rezultatīvs arī Zīle (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgas mačā Latvijas uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” komanda viesos ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēja Karlovi Vari “Energie” vienību.

Tralmaks šajā spēlē 15 minūtēs un 37 sekundēs guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 33% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs šosezon 12 cīņās ticis pie astoņiem punktiem (6+2), bet “Rytiri” ar 14 punktiem 12 mačos ierindojas 12. vietā līgā.

Nākamā spēle Tralmaka klubam paredzēta 27. oktobrī mājās plkst. 19:00 pret “Olomouc”.

Citā mačā aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” komanda viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās “Olomouc” klubam.

Zīle šajā cīņā 16 minūtēs un 38 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Jaks 21 minūtē un 40 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Zīle 13 spēlēs nopelnījis četrus punktus (1+3), bet Jaks 13 mačos ticis pie septiņiem punktiem (2+5).

“Verva” komanda šajā sezonā 13 cīņās izcīnījusi 31 punktu un atrodas otrajā vietā Ekstralīgā.

Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 27. oktobrī mājās plkst. 18:30 pret Pardubices “Dynamo”.

Visbeidzot, Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” klubs mājās ar rezultātu 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) apspēlēja Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera” vienību.

Freibergs šajā spēlē 16 minūtēs un 53 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā aizsargs 13 spēlēs ticis pie viena punkta (0+1), bet “Mountfield” ar 19 punktiem 13 cīņās ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs Freiberga vienībai paredzēts 27. oktobrī mājās plkst. 19:00 pret Brno “Kometa”.

Tikmēr Bukarts šajā mačā 17 minūtēs un 18 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 12 spēlēs nopelnījis piecus punktus (4+1), bet “Ridera” ar 13 punktiem 13 mačos ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Nākamā cīņa Bukarta komandai paredzēta 25. oktobrī plkst. 19:00 viesos pret Pardubices “Dynamo”.