Tralmakam lielisks sniegums, Jāgram uzvaras vārti, iemet arī Bukarts (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgas šovakar tika aizvadītas vairākas spēles ar Latvijas hokejistu līdzdalību.

Uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” ar leģendāro Jaromīru Jāgru ierindā savā laukumā ar 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) apspēlēja Prāgas “Sparta”.

52 gadus vecais Jāgrs 34. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva “Rytiri” uzvaras vārtus.

Tralmaks izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Latvijas izlases uzbrucējs 31. minūtē asistēja mājinieku otrajos vārtos, bet pamatlaika izskaņā, raidot ripu tukšajā pretinieku cietoksnī, panāca uz tablo 4:2.

27 gadus vecais Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 51 sekundi, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot divus sāncenšu metienus, pielietojot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un iegūstot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Tralmaks šosezon divās spēlēs ticis pie diviem (1+1) punktiem.

“Rytiri” ar trīs punktiem divos mačos ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē.

Brāļu Riharda un Roberta Bukartu Vitkovices “Ridera” viesos ar 4:2 (2:0, 0:1, 2:1) pārspēja Liberecas “Bili Tygri”.

Rihards 53. minūtē guva “Ridera” ceturtos vārtus. Viņš laukumā pavadīja 13 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā trīs reizes apdraudēja pretinieku cietokšņa drošību, bloķēja divus metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Tikmēr Roberts 12 minūtēs un septiņās sekundēs atzīmējās ar četriem metieniem, vienu bloķētu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Rihards divās spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu, bet Roberts pirmajos divos mačos palicis bez punktiem.

“Ridera” ar četriem punktiem divās spēlēs atrodas ceturtajā pozīcijā.

Aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” viesos ar 3:1 (3:1, 0:0, 0:0) uzveica cita aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvēto Plzeņas “Škoda”.

Zīle laukumā pavadīja 20 minūtes un 59 sekundes, reizi metot pa vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu, sakrājot četras soda minūtes un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Rubīns 21 minūtē un 36 sekundēs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja vienu metienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Zīle divās spēlēs palicis bez punktiem, bet Rubīns divos mačos atzīmējies ar rezultatīvu piespēli.

“Verva” ar sešiem punktiem divās spēlēs ir līgas vicelīdere. Tikmēr “Škoda” ar diviem punktiem divos mačos ierindojas 11. pozīcijā.

Aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās ar 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) piekāpās Brno “Kometa”.

Freibergs nospēlēja 17 ar pusi minūtes, bloķējot trīs metienus un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Batņa 15 minūtēs un 48 sekundēs izdarīja vienu metienu, uzvarēja piecos no pieciem (100%) iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Freibergs un Batņa pirmajās divās spēlēs nav tikuši pie punktiem.

“Mountfield”, pirmajos divos mačos paliekot bez punktiem, patlaban atrodas vien 12. vietā.

Aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvētā Karlovi Varu “Energie” savā laukumā ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) atzina “Mlada Boleslav” pārākumu.

Jaks uz pavadīja 23 minūtes un 49 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot divus metienus, pielietojot vienu spēka paņēmienu, saņemot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mamčics 22 minūtēs un 18 sekundēs (otrais lielākais spēles laiks komandā) atzīmējās ar vienu izdarītu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Arī Jaks un Mamčics šosezon vēl nav izcēlušies ar rezultatīvu sniegumu.

“Energie”, pirmajās divās spēlēs paliekot bez punktiem, šobrīd ieņem pēdējo pozīciju līgā.