Svars: Polijas līga ir ļoti līdzīga Ungārijas čempionātam

Polijas hokeja līgas komandas Torunas “Energa” latviešu aizsargs Pauls Svars sarunā ar komandas preses sekretāru Marcinu Juržistu dalījās domās par pāreju no Ungārijas čempionāta.

Portāls “Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka Svars janvāra izskaņā pievienojās “Energa”, kuru pārstāv vēl divi Latvijas hokejisti – Deniss Fjodorovs un Daņila Larionovs.

“Zinu, ka Polijas līga ir diezgan laba un hokeja līmenis ar katru gadu kļūst labāks. Es ceru, ka komanda ar lielām ambīcijām uzrādīs labāko rezultātu, kādu vien varam. Dzirdēju, ka Toruņas fani ir lieliski. Ceru demonstrēt līdzjutējiem labu hokeju un iepriecināt ar uzvarām,” saka Svars.

Šo sezonu aizsargs iesāka Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) komandas Dunaujvarosas “Acelbikak” rindās. Aizvadītajās 34 spēlēs Svars tika pie 17 (4+13) punktiem. Viņš “Acelbikak” spēlēja kopš 2022. gada.

“Ungārijas līga ir diezgan līdzīga Polijas līgai. Erste Liga ar katru gadu aug, jo komandām pievienojas daudz ārzemju spēlētāji,” čempionātu līdzīgumu komentē Svars.

Svars jau piedzīvoja debiju “Energa” rindās, pie punktiem gan netiekot.

“Energa” ar 42 punktiem 35 spēlēs ierindojas septītajā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Torunas "KH Energa"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)