Fjodorovs gūst vārtus Svara debijas mačā, bet Jākobsonam noraidījums līdz spēles beigām

Polijas hokeja līgas spēlēs šovakar laukumā devās četri Latvijas hokejisti.

Trīs latviešu – aizsarga Paula Svara, uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā Torunas “Energa” viesos ar rezultātu 2:4 (1:2, 0:1, 1:1) piekāpās Novi Targas “Podhale”.

Fjodorovs trešajā periodā atzīmējās ar vārtu guvumu. Larionovs un Svars neatzīmējās ar neko ievērības cienīgu.

Fjodorovs 33 mačos izcēlies ar 11 precīziem metieniem un 11 rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Larionovs 35 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles. Taču Svaram šī bija debijas spēle Polijā.

“Energa” ar 42 punktiem 35 spēlēs ierindojas septītajā pozīcijā deviņu komandu konkurencē.

Citā mačā aizsarga Kristapa Jākobsona pārstāvētā Aušvicas “Unia” mājās ar 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja “GKS Katowice”.

Jākobsons 29. minūtē iesaistījās kautiņā un tika noraidīts līdz spēles beigām, kopā saņemot 27 soda minūtes.

Aizsargs šosezon 35 spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis 13 rezultatīvas piespēles.