Skvorcovs uguņo, Džeriņam divi punkti pārliecinošā uzvarā

Šovakar Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) spēlēs laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Gunāra Skvorcova un aizsarga Harija Branta pārstāvētā Odenses “Bulldogs” viesos ar rezultātu 5:3 (2:1, 2:1, 1:1) apspēlēja Fredrikshāvnas “White Hawks”.

Skvorcovs aizvadīja fantastisku spēli, gūstot divus vārtus un atdodot divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs pirmajā periodā asistēja bulldogu pirmajos un otrajos vārtos. Otrās trešdaļas vidū viņš panāca 3:1, bet trešajā periodā pielika punktu mačam, ieraidot ripu tukšos vārtos. Skvorcovs veica četrus metienus pa vārtiem. Brants, spēlējot otrajā aizsargu pārī, statistikas ailēs neatzīmējās.

Skvorcovs šosezon 26 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles. Brants 23 mačos izcēlies ar četriem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“Bulldogs” ar 42 punktiem 26 spēlēs ieņem ceturto vietu līgā. Abas komandas spēkosies atkārtoti 17. decembrī.

Citā mačā Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Herningas “Blue Fox” mājās ar 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) pārspēja Herlevas “Eagles”.

Džeriņš atdeva divas rezultatīvas piespēles, asistējot komandas pirmajos un ceturtajos vārtos. Uzbrucējs arī saņēma divu minūšu noraidījumu. Cibuļskis vienreiz meta pa vārtiem.

Cibuļskis šosezon 25 spēlēs nopelnījis vienu vārtu guvumu un astoņas rezultatīvas piespēles, bet Džeriņš 17 cīņās izcēlies ar diviem vārtiem un septiņām piespēlēm.

“Blue Fox” ar 27 spēlēs nopelnītiem 59 punktiem atrodas otrajā vietā Dānijas līgā. Cibuļska un Džeriņa klubam nākamā spēle paredzēta 19. decembrī pret Artūra Salijas Esbjergas “Energy”.

Savukārt, aizsarga Artūra Salijas pārstāvētā Esbjergas “Energy” viesos pārspēja Rungstedas “Seier Capital” ar rezultātu 5:3 (0:1, 3:1, 2:1).

Salija mačam netika pieteikts.

Šosezon 23 spēlēs Latvijas aizsargs ticis pie viena vārtu guvuma un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Energy” ar 40 punktiem 27 cīņās ierindojas sestajā vietā līgā. Nākamo maču Salijas vienība aizvadīs 19. decembrī pret Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvēto Herningas “Blue Fox”.

Visbeidzot Ņikitas Ahtonova pārstāvētā Rodovres “Mighty Bulls” viesos ar 4:3 (1:2, 1:0, 1:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Ālborgas “Pirates”.

Ahtonovs vienreiz meta pa vārtiem un saņēma četras soda minūtes.

Uzbrucējs 26 spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Mighty Bulls” ieņem pēdējo, 9. vietu ar izcīnītiem 26 punktiem 29 spēlēs. Nākamo maču Ahtonova komanda aizvadīs 22. decembrī pret Herlevas “Eagles”.