Skvorcovs uguņo Dānijā

Fantastisku sniegumu Dānijas čempionātā (Metal Ligaen) turpina demonstrēt latviešu uzbrucējs Gunārs Skvorcovs, kurš šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli komandas uzvarā.

Skvorcova un aizsarga Artūra Salijas pārstāvētā Odenses ”Bulldogs”, kas izbraukumā ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja Frederikshavnas ”White Hawks”. Pieredzējušais Skvorcovs piedalījās visos komandas vārtu guvumos un kļuva par mača galveno varoni.

Latviešu uzbrucējs 14. minūtē atklāja mača rezultātu, bet 22. minūtē asistēja ”Bulldogs” otrajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai nostiprināt pārsvaru. Savukārt pamatlaika pēdējā minūtē Skvorcovs guva savus otros vārtus mačā un panāca pārliecinošo 3:0.

Šosezon 11 aizvadītajās spēlēs Skvorcovs ir izcēlies ar astoņiem gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Salija, kurš šoreiz pie rezultativitātes punktiem netika, tikpat mačos ir atzīmējies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat panākumu svinēja arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Esbjergas ”Energy”, kas mājās ar 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) apspēlēja Rodovres ”Mighty Bulls”. Kulda gan nepiedalījās nevienā no komandas vārtu guvumiem. 12 mačos viņš ir sakrājis astoņus (3+5) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen