Skvorcovs turpina fantastisko sezonas sākumu Dānijā, rezultatīvi arī Džeriņš un Salija

Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen) piektdien ar rezultatīvu sniegumu izcēlās aizsargs Artūrs Salija, kā arī uzbrucēji Gunārs Skvorcovs un Andris Džeriņš.

Salijas un Skvorcova pārstāvētā pārstāvētā Odenses ”Bulldogs” mājās ar 6:3 (3:0, 1:0, 2:3) sakāva ”Herlev” un izcīnīja trešo uzvaru četros aizvadītajos sezonas mačos.

Salija sestajā minūtē, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli, palīdzēja ”Bulldogs” atklāt mača rezultātu. Tikmēr Skvorcovs izcēlās ar diviem rezultativitātes punktiem skaitliskajā vairākumā – latviešu uzbrucējs 24. minūtē asistēja mājinieku uzvaras vārtu guvumā, bet 52. minūtē pats bija precīzs vairākumā un panāca 5:2.

Skvorcovs šo sezonu Dānijā ir uzsācis ļoti iespaidīgi. Latvijas izlases uzbrucējs ir izcēlies ar rezultatīvu sniegumu visos četros jaunās sezonas mačos. Četrās spēlēs Skvorcovs ir nopelnījis septiņus (4+3) punktus. Tikmēr Salija sezonas ievadā ir paguvis atzīmēties ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu piektdien Dānijā atzīmējās arī Andris Džeriņš, kura pārstāvētā Herningas ”Blue Fox” savā laukumā ar 7:4 (2:0, 2:3, 3:1) pārspēja ”Mighty Bulls” komandu un svinēja otro panākumu sezonas pirmajos trijos mačos.

Latvijas izlases centra uzbrucējs ceturtajā minūtē rezultatīvi asistēja komandas otrajos gūtajos vārtos un palīdzēja mājiniekiem mača ievadā panākt 2:0. Džeriņam šis bija pirmais punkts šajā sezonā.

Tikmēr ceturto zaudējumu četrās aizvadītajās jaunās sezonas spēlēs piedzīvoja uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Esbjergas ”Energy”, kas viesos ar 3:6 (2:1, 1:4, 0:1) atzina Olborgas ”Pirates” pārākumu. Kuldam arī sezonas ceturtajā mačā neizdevās izcelties ar rezultatīvu sniegumu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen