Skvorcovs kļūst par mača galveno varoni, Homjakovs turpina izcilo sezonas sākumu (VIDEO)

Svētdien spēles Vācijas pēc spēka 3. līgā (Oberlīga) aizvadīja Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi.

Gunāra Skvorcova pārstāvētā Hannoveras “Indians” viesos ar 4:2 (1:0, 3:1, 0:1) pārspēja Duisburgas “Fuchse”.

Skvorcovs otrajā trešdaļā guva “Indians” otros un ceturtos vārtus. Uzbrucējs izdarīja sešus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Skvorcovs divās spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem.

Edgara Homjakova pārstāvētā ECDC “Memmingen” savā laukumā ar 7:1 (3:1, 1:0, 3:0) sagrāva Artūra Ševčenko pārstāvēto Pasavas “Black Hawks”.

Homjakovs izcēlās ar trīs rezultatīvām piespēlēm, asistējot ECDC “Memmingen” pirmajos, trešajos un septītajos vārtos. Uzbrucējs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Divās spēlēs Homjakovs sakrājis sešus (1+5) punktus.

Tikmēr Ševčenko atzīmējās ar diviem metieniem un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs sezonas ievadā palicis bez punktiem.

Edmunda AugstkalnaElvija Biezā un Sanda Zolmaņa pārstāvētā Esenes “Moskitos”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) piekāpās Hannoveres “Scorpions”.

Augstkalns, spēlējot skaitliskajā vairākumā, 36. minūtē asistēja “Moskitos” pirmajā vārtu guvumā. Aizsargs izpildīja divus metienus un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Biezais piecas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Savukārt Zolmanis atzīmējās protokolā ar diviem metieniem, divām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Augstkalns divās spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli, bet Biezais un Zolmanis sezonas ievadā palikuši bez punktiem.

Klāva Plānica un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “Hochstadt EC” viesos ar 2:7 (0:3, 0:1, 2:3) atzina Garmišas-Partenkirhenes “SC Riessersee” pārākumu.

Plānics 48. minūtē asistēja “Hochstadt EC” pirmajos vārtos. Uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja astoņos no 28 (28,57%) iemetieniem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu ”-3”.

Tikmēr Freidenfelds izdarīja vienu metienu, uzvarēja desmit no 19 (52,63%) iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

“Hochstadt EC” šī bija pirmā spēle sezonā.

Andra Džeriņa pārstāvētā Erfurtas “Black Dragons” mājās ar 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) zaudēja Halles ”Saale Bulls”.

Džeriņš divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja septiņos no 18 (38,88%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Latvijas izlases uzbrucējs sezonas ievadā palicis bez punktiem.

Visbeidzot, Jegora Fleišera pārstāvētā Herfordas “Ice Dragons” izbraukumā ar 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) piekāpās Leipcigas “IceFighters”.

Fleišers spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Arī Fleišers pirmajās divās spēlēs nav ticis pie punktiem.