Skvorcovs kļūst par mača galveno varoni Dānijā

Latviešu uzbrucējs Gunārs Skvorcovs šodien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen).

Skvorcova un aizsarga Harija Branta pārstāvētā Odenses “Bulldogs” mājās ar 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) pārspēja Fredrikshāvnas “White Hawks”.

Pieredzējušais Skvorcovs 33. minūtē asistēja “Bulldogs” uzvaras vārtos, bet 59. minūtē panāca uz tablo 3:1 un atjaunoja mājiniekiem divu ripu pārsvaru.

Skvorcovs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja piecas soda minūtes.

Uzbrucējs šosezon 27 spēlēs guvis 13 vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Brants atzīmējās ar divām soda minūtēm.

Aizsargs 24 mačos izcēlies ar četriem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Abas komandas savā starpā tikās otro reizi trīs dienu laikā. Atgādināsim, ka iepriekšējā duelī “Bulldogs” svinēja panākumu ar 5:3. Skvorcovs šajā mačā guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

“Bulldogs” ar 45 punktiem 27 spēlēs ieņem trešo vietu līgā. Nākamo maču Branta un Skvorcova pārstāvētā komanda aizvadīs 19. decembrī, kad plkst. 20:00 viesosies pie Rungstedas “Seier Capital”.