Skvorcovam lielisks sniegums uzvarā, Čubaram 1+1 pret Džeriņu

Latviešu uzbrucējs Gunārs Skvorcovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) pēdējā regulārās sezonas mačā.

Skvorcova pārstāvētā Odenses “Bulldogs”, spēlējot bez aizsarga Artūra Salijas, savā laukumā papildlaikā ar 5:4 (1:1, 1:0, 2:3, 1:0) pārspēja Rungstedas ”Seier Capital”.

Pieredzējušais Skvorcovs 44. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 3:1, bet 58. minūtē asistēja “Bulldogs” ceturtajā vārtu guvumā (4:3). Savukārt pagarinājuma otrajā minūtē latviešu uzbrucējs asistēja “Bulldogs” uzvaras vārtu guvumā.

Skvorcovs pa pretinieku vārtiem izdarīja trīs metienus. Latvijas hokejists regulārajā sezonā 45 spēlēs nopelnīja 49 (22+27) punktus. Tikmēr Salija 42 mačos atzīmējās ar 23 (4+19) punktiem.

Tikmēr ar 1+1 izcēlās bijušā Latvijas izlases uzbrucēja Sergeja Čubara dēls Viktors, kurš palīdzēja Hērlevas ”Eagles” mājās ar 6:5 (2:2, 4:2, 0:1) pieveikt uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvēto Hērningas ”Blue Fox”.

Čubars astotajā minūtē, izceļoties ar rezultatīvu piespēli skaitliskajā vairākumā, palīdzēja ”Eagles” atklāt mača rezultātu, bet 38. minūtē vienādos sastāvos guva komandas uzvaras vārtus.

Dānijā dzimušais uzbrucējs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem. Čubars 46 spēlēs nopelnīja 37 (16+21) punktus.

Savukārt Džeriņš reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību. Latvijas izlases centra uzbrucējs 46 mačos tika pie 24 (7+17) punktiem.

Džeriņa pārstāvētā ”Blue Fox” ar 95 punktiem 48 spēlēs regulāro sezonu noslēdza otrajā vietā, bet Salijas un Skvorcova pārstāvētā “Bulldogs” ar tikpat mačos iegūtiem 90 punktiem ierindojās trešajā pozīcijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen