Skvorcovam Hat-trick, uzvaras vārti arī Džeriņam (VIDEO)

Piektdien spēles Vācijas pēc spēka 3. līgā (Oberlīga) aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Gunāra Skvorcova pārstāvētā Hannoveras “Indians” mājās ar 5:0 (2:0, 3:0, 0:0) sagrāva Leipcigas “IceFighters”.

Skvorcovs izcēlās ar Hat-trick. Latvijas uzbrucējs 44. sekundē atklāja mača rezultātu, bet pirmās trešdaļas pēdējā minūtē dubultoja “Indians” pārsvaru. Savukārt 37. minūtē Skvorcovs panāca 5:0 un noformēja sev Hat-trick.

Uzbrucējs izpildīja septiņus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+4”.

Skvorcovs šosezon trīs spēlēs guvis piecus vārtus.

Andra Džeriņa pārstāvētā Erfurtas “Black Dragons” viesos ar 4:3 (1:0, 3:1, 0:2) uzveica Tilburgas “Trappers”.

Džeriņš 37. minūtē guva uzvaras vārtus.

Uzbrucējs divas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Džeriņš trīs spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu metienu.

Edmunda AugstkalnaElvija Biezā un Sanda Zolmaņa pārstāvētā Esenes “Moskitos” izbraukumā ar 2:4 (2:1, 0:1, 0:2) piekāpās Jegora Fleišera pārstāvētajai Herfordas “Ice Dragons”.

Augstkalns izdarīja divus metienus un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Biezais piecas reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-3”.

Tikmēr Zolmanis izpildīja trīs metienus, uzvarēja 12 no 18 (66,66%) iemetieniem, saņēma divas soda minūtes un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu ”-3”.

Savukārt Fleišers pretinieku rindās atzīmējās ar diviem metieniem, divām soda minūtēm un neitrālu lietderības koeficientu.

Augstkalns trīs spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli, bet Biezais, Zolmanis un Fleišers sezonas ievadā palikuši bez punktiem.

Artūra Ševčenko pārstāvētā Pasavas “Black Hawks” viesos ar 1:7 (0:1, 0:5, 1:1) kapitulēja “EV Fussen”.

Ševčenko reizi meta pa vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs trīs spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt Klāva Plānica un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “Hochstadt EC” izbraukumā ar 0:7 (0:2, 0:3, 0:2) atzina Heilbronnas “Falken” pārākumu.

Plānics izpildīja trīs metienus, uzvarēja 15 no 29 (51,72%) iemetieniem, saņēma divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-4”.

Tikmēr Freidenfelds uzvarēja trijos no astoņiem (37,5%) iemetieniem, nopelnīja 30 soda minūtes un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”. Latvijas hokejists 24. minūtē izkāvās ar vienu no pretinieku komandas uzbrucējiem.

Plānics divās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli, bet Freidenfelds sezonas ievadā palicis bez punktiem.