Siksna uguņo Kazahstānā

Latviešu aizsargs Edgars Siksna šodien aizvadīja fantastisku maču Kazahstānas čempionātā, kaldinot ļoti pārliecinošu komandas uzvaru.

Siksnam izceļoties ar gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm, Karagandas ”Saryarka”, ko vada Pēteris Skudra un pārstāv arī uzbrucējs Deniss Fjodorovs, mājās ar 9:1 (3:0, 6:0, 0:1) sagrāva Ustkamenogorskas ”Kazzinc-Torpedo”.

Latviešu aizsargs jau ceturtajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet otrajā trešdaļā savu kontu papildināja ar trim rezultatīvām piespēlēm. Divas no tām viņš nopelnīja skaitliskajā vairākumā. Siksna šosezon 15 spēlēs ir sakrājis 16 (3+13) punktus.

Fjodorovs šoreiz nebija pieteikts mačam.

”Saryarka” 20 spēlēs ir piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu un šobrīd ir pārliecinoša Kazahstānas čempionāta līdere.

Autors: Rainers Rogs Avots: Pro.ligasy.kz