Siksna turpina rezultatīvo spēļu sēriju un ar diviem punktiem kaldina ”Saryarka” uzvaru

Latviešu aizsargs Edgars Siksna šodien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Kazahstānas čempionātā komandas uzvarā.

Siksnas un uzbrucēja Denisa Fjodorova pārstāvētā Karagandas ”Saryarka”, ko vada Pēteris Skudra, mājās ar 5:4 (2:2, 1:2, 2:0) pieveica ”Gornyak Rudny” un svinēja 25. panākumu 26 spēlēs.

Latviešu aizsargs 38. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli ”Saryarka” trešajā vārtu guvumā (3:4), bet 49. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Saryarka” panākt izlīdzinājumu – 4:4.

Siksna izcēlās ar rezultatīvu sniegumu jau piektajā mačā pēc kārtas. Latviešu aizsargs šosezon 21 spēlē ir nopelnījis 22 (5+17) punktus.

Tikmēr Fjodorovs šoreiz pie punktiem netika. Latvijas uzbrucējs 24 mačos ir atzīmējies ar septiņiem vārtu guvumiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Atgādināsim, ka abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Vakar ”Saryarka” sagrāva pretiniekus ar 6:1. Fjodorovs nopelnīja divas rezultatīvas piespēles, bet Siksna asistēja vienā no komandas vārtu guvumiem.

Tikmēr četru uzvaru sērija šodien pārtrūka uzbrucēja Daņilas Larionova pārstāvētajai Kekšetau ”Arlan”, kas, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās Atirau ”Beibarys”.

Larionovs ar rezultatīvu sniegumu neizcēlās. Šosezon 21 spēlē Latvijas uzbrucējs ir nopelnījis 16 (9+7) punktus.

Arī šīs abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar ”Arlan” svinēja panākumu ar 4:2. Larionovs šajā mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem skaitliskajā vairākumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Pro.ligasy.kz