Andersonam vārti, Sējējs atgriežas laukumā minimālā “GCK Lions” uzvarā pār divu latviešu vienību

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas spēlē aizsarga Naura Sējēja Kūsnahtas “GCK Lions” savā laukumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) apspēlēja Latvijas uzbrucēju Riharda Puides un Darela Dukura pārstāvēto Belinconas “Rockets”.

Sējējs atgriezās laukumā pēc 11 spēļu izlaišanas.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka “Lions” aizsargs decembra sākumā guva traumu, kad vienā no spēlēm pret “Olten” klubu bloķēja metienu un ripa trāpīja pa slidas ārmalu. Vēlāk pārbaudēs tika konstatēts pēdas kaula lūzums.

Šajā spēlē Sējējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un nokāpa no ledus ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon 23 spēlēs aizsargs guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Puide sev atvēlētajās 14:17 minūtēs bloķēja vienu metienu, taču Dukurs nospēlēja par 19 sekundēm vairāk, pa reizei veica un bloķēja metienu, kā arī saņēma divas soda minūtes.

Puide 39 spēlēs nopelnījis divus vārtus un divas piespēles, bet Dukurs 40 mačos ticis pie piecām piespēlēm.

“Lions” ar 40 spēlēs izcīnītiem 71 punktu ieņem 3. vietu. Nākamo maču Sējēja komanda aizvadīs 23. janvārī pret “HC Thurgau”.

“Rockets” 40 cīņās guvuši 18 punktus un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā. Vienība piedzīvojusi 13 zaudējumus pēc kārtas, kā arī 22 neveiksmes pēdējos 24 mačos.

Nākamā spēle abu latviešu komandai paredzēta 23. janvārī pret Riharda Melnalkšņa “Olten”.

Savukārt, citā mačā Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” ar 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) uzveica uzbrucēja Riharda Melnalkšņa EHC Olten”.

Andersons atzīmējās ar vārtu guvumu, otrās trešdaļas 12. minūtē panākot 4:0. Uzbrucējs 15:21 minūtēs veica un bloķēja pa trīs metieniem, saņēma divas soda minūtes un nokāpa no ledus ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Smons nospēlētajās 13:09 minūtēs saņēma divu minūšu noraidījumu un bloķēja vienu metienu. Zīmīgi, ka sākotnēji Andersona vārtu guvums tika ieskaitīts Smonam, taču vēlāk protokols tika labots.

Šosezon 40 spēlēs Andersons guvis 17 vārtus un atdevis 28 piespēles, bet Smons piecos mačos ar punktiem vēl nav izcēlies.

Melnalksnis 14:12 minūtēs bloķēja divus metienus, vienreiz apdraudēja pretinieku cietoksni un uzvarēja četrus no desmit iemetieniem.

“La Chaux-De-Fonds” komanda ar 84 punktiem 40 cīņās ierindojas otrajā pozīcijā līgā.