TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Tieši pirms turnīra: Sējējam savainojums liegs spēlēt vairākas nedēļas

Nauris Sējējs, Hokejazinas.com

Nauris Sējējs | FOTO: Guntis Lazdāns

Latvijas hokejists Nauris Sējējs sarunā ar Hokejaziņām atzina, ka nule kā gūtais savainojums neļaus spēlēt vairākas nedēļas.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka savainojuma dēl Šveices pēc spēka 2.līgas kluba Kīsnahtas “Lions” aizsargs nevarēs palīdzēt Latvijas izlasei šonedēļ paredzētajā “Kaufland Cup” turnīrā.

Aizsargam ir lauzts pēdas kauls, kas hokejistam liek pārvietoties ar kruķiem. Pēc Sējēja stāstītā, savainojums nav nopietns, taču kājai ir jāsadzīst.

“Aizvadītajā nedēļā spēlē pret “Olten” bloķējot metienu, vienā no epizodēm ripa trāpīja pa slidas ārmalu. Tas notika tuvu spēles beigām, bet aizvadīju maču līdz galam. Vēlāk pārbaudēs tika konstatēts pēdas kaula lūzums,” sacīja aizsargs.

Īsā laikā šis jau ir otrais savainojums aizsargam. Pavasarī Sējējs tika iekļauts Latvijas izlases kandidātu sarakstā pirms pasaules čempionāta, taču pārbaudēs spēlē ar Polijas izlasi guva savainojumu. Kā vēlāk izrādījās, spēlētājam tika konstatēts potītes kaula plīsums, un iespēja debitēt pasaules čempionātā gāja secen.

Latvijas hokejisti “Kaufland Cup” turnīrā Bratislavā pirmo spēli aizvadīs ceturtdien, 14. decembrī,  plkst. 19.00 ar Norvēģijas valstsvienību, bet dienu vēlāk plkst. 19.00 Latvijas izlasei pretī stāsies Slovākija.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)