Salija pagarinājumā atnes uzvaru pret vārtus guvušo Skvorcovu

Sācies Dānijas hokeja līgas (Metal LigaenPlay-off.

Gunāra Skvorcova un Harija Branta Odenses “Bulldogs” mājās ar rezultātu 3:4 (0:1, 1:1, 2:1, 0:1) papildlaikā atzina Artūra Salijas Esbjergas “Energy” pārākumu.

Skvorcovs otrās trešdaļas beigās guva komandas pirmos vārtus. Uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem. Brants saņēma divas soda minūtes.

Šosezon regulārajā sezonā Skvorcovs 48 spēlēs guva 17 vārtus un atdeva 24 rezultatīvas piespēles, bet Brants 43 cīņās tika pie pieciem precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Salija overtaima 14. minūtē guva uzvaru nesošos vārtus. Aizsargs trīsreiz meta pa vārtiem un saņēma divas soda minūtes.

Aizsargs regulārajā sezonā 35 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles.

Sērijas otrā spēle tiks aizvadīta 10. martā.

Citā spēlē aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox” ar rezultātu 6:1 (0:1, 4:0, 2:0) sagrāva Herlevas “Eagles”.

Cibuļskis, spēlējot pirmajā maiņā, ar neko ievērības cienīgu neizcēlās, bet Džeriņš vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja 13 no 20 iemetieniem.

Šosezon aizsargs 38 mačos guva divus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles. Tikmēr Džeriņš 31 mačā izcēlās ar pieciem precīziem metieniem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

Sērijas otrais mačs paredzēts 10. martā.

Visbeidzot uzbrucēja Ņikitas Ahtonova Rodovres “Mighty Bulls” ar 4:3 (1:2, 2:1, 1:0) viesos apspēlēja Ālborgas “Pirates”.

Ahtonovs mačam tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Šosezon 39 cīņās uzbrucējs ticis pie divām rezultatīvām piespēlēm.